You are currently viewing Trener Personalny Online!

Trener Personalny Online!

Dla kogo przeznaczone jest odchudzanie online? 

Dla wszystkich, których celem jest osiągnięcie zdrowszego, szczuplejszego ciała, które polubią i w którym będą czuli się szczęśliwi! Stawiam przede wszystkim na edukację – masz się nauczyć jak pracować ze swoim ciałem, dowiedzieć się co i dlaczego jeść i jak to wszystko wprowadzić do swojego życia na stałe.

Dlaczego coraz więcej ludzi decyduje się na trenera online?

Przede wszystkim ze względu na koszt – jest o połowę niższy niż trening jeden na jeden i dodatkowo nie trzeba płacić karnetu na siłownię. Poza tym trener jest dostępny dla Ciebie przez cały czas, nie tylko przez godzinę i wcale nie musi mieszkać blisko 😉 Trener motywuje Cię i wspiera na różnie sposoby (e-mailowo, SMS-owo… nawet SNAPCHAT-owo!) Do zalet zalicza się również to, że ćwiczysz gdzie i kiedy chcesz.

Jak to działa?

Wyślę Ci formularz kontaktowy z pytaniami dotyczącymi Ciebie (wiek, wzrost, preferencje, CEL TRENINGOWY,  itp.). Na podstawie tych informacji opracuję Twój pierwszy plan treningowy i wskazówki dotyczące odżywiania… i będę je dostosowywać w trakcie trwania procesu  do Ciebie i Twojego celu. Będziemy mieć regularny kontakt, bez względu na to, czy SMS-owy, e-mailowy, telefoniczny, przez Viber czy Skype.

Dlaczego powinieneś/powinnaś skorzystać z programu?

Plany są tylko dostosowane tylko do Ciebie, nie są to produkty masowe, ja zawsze angażuję się w ten proces. To pomoże ci przetrwać nawet najtrudniejsze chwile i wreszcie osiągnąć cel o którym marzysz! <3

Jak długo będzie to trwało?

Tak długo, jak chcesz. Program jest odnawialny co miesiąc i może być używany tak długo, jak uważasz, że jest to właściwe i przydatne. Co miesiąc sam podejmujesz decyzję czy chcesz kontynuować. Nie zobowiązujesz się do niczego, co miesiąc zadaję ci pytanie, czy chcesz dalej korzystać z mojej pomocy 🙂

Jak przebiega szkolenie? Skąd będziesz wiedział jak ćwiczyć?

Będę wysyłać Ci filmiki, opisy, linki i/lub zdjęcia, na których możesz zobaczyć jak dokładnie wykonywać ćwiczenia.

Czy musisz mieć karnet na siłownię?

Nie, to nie jest konieczne, napiszę ci program dostosowany do miejsca, które wybierzesz, czy będzie to fitness klub, siłownia, dom czy też park.

Brzmi ładnie, ale jak drogi jest taki program odchudzający?

Koszt to ustalona indywidualnie, miesięczna kwota, np. jeśli od razu zdecydujesz się na pakiet 3- miesięczny to cena będzie niższa. Mamy różne pakiety i możliwości do wyboru.

Chudotwórczyni, Diet Coach, Trener personalny, Life Coach – Karolina Pieprzyk