KAROLINA PIEPRZYK

– Trener zdrowia – Dietetyczka – Trener personalny –

Pomagam kobietom szybko i trwale schudnąć.

Jestem CHUDOTWÓRCZYNIĄ, Trenerem personalnym, Instruktorem fitness, Dietetykiem (psychodietetyka) z ponad 15-letnim doświadczeniem w treningu osobistym. Towarzyszę moim klientkom w budowaniu życzliwej relacji ze swoim ciałem, poznawaniu jego potrzeb oraz własnych emocji, dzięki czemu wiedzą, jak na co dzień łączyć odżywianie, trening, motywację i odpoczynek ze swoim stylem życia.

Tego pragnę dla każdej kobiety, także dla Ciebie – zarejestruj się teraz na KONSULTACJĘ!

oferta

E-book "17 często popełnianych błędów, które skreślają Twoją szansę na sukces w odchudzaniu"

Unikając błędów, które są opisane w tym e-booku:

 • w końcu SCHUDNIESZ i utrzymasz prawidłową wagę,
 • dostarczysz wszystkie potrzebne makro- i
  mikroelementy,
 • nie będziesz chodziła głodna (nie ma skoków
  insuliny),
 • utrzymasz cholesterol na właściwym poziomie,
 • będziesz miała zdrowo działające jelita,
 • nie zakwasisz organizmu i nie będziesz
  kumulować toksyn,
 • utrzymasz pełnię zdrowia.

Kurs "jak trwale schudnąć w 4 tygodnie, nawet jeśli nie masz czasu ani motywacji"

ŻEBY SKUTECZNIE I TRWALE SCHUDNĄĆ, MUSISZ POŁĄCZYĆ WSZYSTKIE ELEMENTY UKŁADANKI – DIETĘ, TRENING, MOTYWACJĘ I DODAĆ DO TEGO RELAKS.

W tym programie przez 4 tygodnie dam Ci wiedzę i narzędzia w pigułce, dzięki czemu OD RAZU, KROK PO KROKU, nauczysz się, jak zmienić nawyki, zacząć jeść intuicyjnie, jak rozpoznać potrzeby swojego ciała, jak znaleźć trening, który ci najbardziej służy i który lubisz oraz jak się do tego zmotywować.

Nie wiesz gdzie zacząć?

Czasami ciężko jest zdecydować od czego zacząć. Zarejestruj się na darmową konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Odpowiem na wszystkie pytania dotyczące treningu, diety i motywacji.

co mówią klienci

Udało mi się wytrwać z Karoliną 3 razy w tygodniu, już od ponad 6 miesięcy.
Wszystko to zawdzięczam treningom, które sprawiają, że zakochujesz się w procesie zmiany nawyków i swojej coraz piękniejszej sylwetce. Zmienił się nie tylko mój stosunek do treningu (kiedyś bardzo nie lubiłam ćwiczyć) ale przede wszystkim do własnego ciała. Bardzo dziękuję Karolinie za to, że tak skutecznie pomogła mi osiągnąć moje cele - zupełnie nowe podejście do życia!
Luiza Tomaszewska
Studentka
Dostałam kontakt do Karoliny kilka miesięcy temu, a dokładniej dwadzieścia kilogramów temu 🙂
Widzę ogromne korzyści z tego jak ustaliła plan dopasowany do mojego stylu życia, kombinacji diety, treningu i wyznaczania celów.
Nie myślałam, że zdrowe odżywianie może być takie proste i smaczne!
Polecam studio Lifecoach.Pieprzyk każdemu, kto nie tylko szuka motywacyjnego kopa, ale chce poznać i zrozumieć fundamentalne potrzeby swojego organizmu i na tej podstawie sensownie trenować i odżywiać się.
Anna Walczak
Manager
Skontaktowałam się z Karoliną po kontuzji kolana. Reakcja była bardzo szybka i profesjonalna. Treningi odbywały się regularnie i w motywującej atmosferze. Wszystko było indywidualnie dopasowane do mnie, a wsparcie ze strony Karoliny jest niesamowite. Jeśli chcesz trenować z osobą, która kocha swoją pracę i zależy jej na tym, aby klient osiągnął swoje cele, zapisz się tutaj.
Gosia Nawrocka
Makijażystka
Karolina zwraca dużą uwagę na holistyczne podejście do organizmu. Plan treningowy i żywieniowy został mi bardzo dobrze wytłumaczony. Nawet jako laik wszystko zrozumiałam a zmiany nawyków były praktycznie niezauważalne. Wreszcie udało mi się zapanować nad podjadaniem słodyczy - co przedtem wydawało mi się niewykonalne, szczególnie wieczorami.
Z niecierpliwością czekam na każdą sesję treningową. Jestem tam od niespełna 2 miesięcy i już widać pierwsze efekty. Absolutnie godne polecenia!
Zuzanna Czerwińska
Pracownik biurowy
Odkryłam, że bardzo trudno jest mi się zmotywować do regularnych ćwiczeń. Dlatego postanowiłam poszukać profesjonalnej pomocy. Spodobało mi się przede wszystkim bardzo indywidualne podejście. Na pierwszym spotkaniu rejestrowane są fizyczne braki i priorytety, które są kluczowe zarówno dla właściwego treningu, jak i właściwej diety. Jako osoba prowadząca własną działalność mam bardzo napięty grafik. Karolina w pełni to zrozumiała i zadbała o ustalanie terminów spotkań dopasowanych do mojego trybu pracy. Również przesunięcie terminu nie było problemem. Oprócz treningu, na każdym spotkaniu dostawałam wiedzę z zakresu odżywiania i dużą dawkę motywacji.
Polecam!
Sabine Kunis
Kosmetolog
Moim głównym celem było na pewno schudnięcie, ale oczywiście chciałem też nabrać kondycji i wzmocnić plecy - przede wszystkim pozbyć się bólu kręgosłupa. Dzięki zmianie diety i regularnym treningom, z pomocą Karoliny mi się osiągnąć wszystkie te punkty! Karolina to bardzo profesjonalna osoba, która ma naprawdę ogromną wiedzę. Nie żałuję ani jednej złotówki, minuty i ani jednej kropli potu. Z uwagi na moją pracę dostałem rozpisane treningi, które mogę wykonać wszędzie i bez potrzeby używania jakichkolwiek sprzętów. Na każdym spotkaniu ćwiczenia zostają zmienione lub dostosowane - w zależności od moich postępów Treningi z Karoliną naprawdę wciągają.
Michał Wieczorek
Kierowca

co składa się na tą układankę?

Moj autorski program układania planu dopasowanego idealnie do Ciebie,

składa się z wszystkich, potrzebnych do osiągnięcia celu elementów

LifeCoach.Pieprzyk
+00491636663160

August-Bebel-Str.76, 15234 Frankfurt Oder